Napsali o nás

Evropská energetická burza EEX koupí dvě třetiny burzy PXE

Evropská energetická burza European Energy Exchange (EEX) koupí dvě třetiny akcií středoevropské energetické burzy Power Exchange Central Europe (PXE) a stane se jejím novým majoritním vlastníkem. Obě burzy o tom informovaly s tím, že transakci EEX zaplatila z účetní hotovosti. Předpokládá se, že se uzavře do konce prvního čtvrtletí 2016 poté, co ji schválí kompetentní orgány.

Celý článek

Chytře se dá nakupovat i elektřina a plyn

Zadání poptávky nákupu elektřiny nebo plynu prostřednictvím mobilního telefonu, sledování aukce poptávky online, bezprostřední vyhodnocení dosažené ceny nebo maximální automatizace veškeré administrativy – to jsou jen některé funkce „smart“ řešení nákupu energií, které nabízí svým zákazníkům mezinárodní energetická burza se sídlem v ČR – Power Exchange Central Europe (PXE).

Celý článek

Rok plný změn pro PXE

Česká energetická burza POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE, a.s. („PXE“), se v tomto roce stala součástí největší evropské energetické burzy EEX a chystá pro své klienty zajímavé technologické novinky. Jaký vliv to bude mít na další fungování této společnosti, se ptáme jejího generálního sekretáře Davida Kučery.

Celý článek

David Kučera: Energetická burza je výhodná i pro spotřebitele

Novým majoritním vlastníkem Středoevropské energetické burzy POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE (PXE) se stala Evropská energetická burza European Energy Exchange (EEX). Co od této změny očekávat a proč obchodovat s energiemi na burze? Zeptali jsme se generálního sekretáře PXE Davida Kučery.

Celý článek

Nová možnost nákupu elektřiny a plynu pro konečné spotřebitele na PXE

O vývoji obchodování na pražské energetické burze POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE („PXE“) hovoříme s jejím generálním sekretářem Davidem Kučerou.

Celý článek

Máte zájem o využití online aukce? Kontaktujte naše pracovníky.

Kontakt